www.satranc.web.tr
www.satranc.web.tr/mugla www.satranc.web.tr/bodrum
Bodrum Satranç Web Sitesi

Anasayfa Yöneticilerimiz Öğrencilerimiz Lisanslı Sporcularımız Kulüplerimiz Hakemlerimiz Antrenörlerimiz İletişim
Bodrum Yaş Grupları Satranç Turnuvası Sonuçlandı !

Gençlik ve Spor İl Başkanlığımızın 28.11.2005 tarih ve 4468 sayılı Olur’larıyla, İl Faaliyet Planı kapsamında olan Türkiye Yaş Grupları İl Seçme turnuvasının ön ayağı olarak, Bodrum Yaş Grupları İlçe Seçme turnuvası yapılmıştır.

22-27 Aralık 2005 tarihlerinde, Muğla/Merkezde Orgeneral Mustafa Muğlalı İş Merkezi, çatı katı, Atakule Kafe salonunda yapılacak olan Il seçme Turnuvasına katılma hakkı elde eden ve UKD puanına sahip doğrudan katılma hakkı bulunan sporcularımız yandadır.

Bodrum İlçe Temsilcisi Atilla Gürmen
Bodrum Yaş Grupları İlçe Seçme Turnuvasında;

10 Yaş Genel Kategorisi; (25 sporcunun katılıyla);
1- Erdem Cemre SAY (26.01.1996) Mümtaz Ataman İÖO. Ortakent
2- Can ÖZTÜZÜN (22.05.1997)Özel Marmara Koleji - Bodrum
3- Emre Can ORAL(03.05.1996)Özel Marmara Koleji - Bodrum

10 Yaş Bayan Kategorisi; (6 sporcunun katılıyla),
1- Ege Su DURAK(12.09.1997)Mümtaz Ataman İÖO. Ortakent
2- Belen Değin DOĞER(05.06.1998)Cumhuriyet İÖO. Bodrum/Merkez
3- Nursu ERBEYLİ (28.09.1996)Cumhuriyet İÖO. Bodrum/Merkez

12 Yaş Genel Kategorisi; (20 sporcunun katılıyla);
1- Ali Tahir EVREN (07.01.1994) Nafiz Ilıcak İÖO. - Gündoğan
2- Ali Can NAİM(03.07.1994)Hüseyin Boyacı İÖO. - Gümbet
3- Melih Can ÇETİN(09.04.1995)Özel Marmara Koleji - Bodrum


12 Yaş Bayan; (4 Sporcunun katılımıyla)
1- Damla TAŞKIN(05.06.1994)Merkez Turgutreis İÖO. – Bodrum/Merkez
2- Ceren AKMEŞE(11.01.1995)Mümtaz Ataman İÖO. Ortakent
3- Kibariye ERCAN(13.10.1994)Hüseyin Boyacı İÖO. Gümbet

14 Yaş Genel Kategorisi; (11 sporcunun katılıyla);
1- Cengiz YIKILMAZ(05.01.1993)Özel Gürçağlar Koleji - Yalıkavak
2- Alper KUNDAK(03.11.1992)Hüseyin Boyacı İÖO. - Gümbet
3- Can Deniz GÜRKAN (12.02.1993) Özel Gürçağlar Koleji - Yalıkavak

14 Yaş Bayan; (2 Sporcunun katılımıyla)
1- Sevim ISPARTA(22.07.1993)Merkez Turgutreis İÖO. – Bodrum/Merkez
2- Deniz OKYAY(20.08.1993)Nafiz Ilıcak İÖO. - Gündoğan

16 Yaş Genel Kategorisi; (2 sporcunun katılımıyla);
1- Caner ŞENGÜL(30.06.1991)Bodrum Anadolu Lisesi
2- Emre BABATAŞ(28.04.1991)Özel GürçağlarKoleji - Yalıkavak

16 Yaş Bayan, 18 Yaş Genel ve 18 Yaş Bayan Kategorilerinde sporcu katılımı olmamıştır.

Doğrudan İl Seçme Turnuvasına Katılma Hakkı Bulunan UKD’li sporcularımız;
1- Sevim ISPARTA
(22.07.1993)
TSF NO: 29813 –
UKD: 1225
14 Yaş Bayan
(Merkez Turgutreis İÖO.)
2- Demre KERİGAN
(07.04.1993)
TSF NO: 29784 -
UKD: 1324
14 Yaş Genel
(Bitez Gülümser Danacı İÖO.)
3- Can ERTAN
(18.03.1990)
TSF NO: 26509 –
UKD: 1797
16 Yaş Genel
(Bodrum Anadolu Lisesi)
4- İsa Ediz ÇOKCAN
(31.03.1989)
TSF NO: 29841 –
UKD: 1314
18 Yaş Genel
(Bodrum Lisesi)

Doğrudan Türkiye Yaş Grupları Şampiyonasına Katılma Hakkı Bulunan UKD’li sporcularımız;
1- Can ERTAN (18.03.1990)TSF NO: 26509 – UKD: 1797 16 Yaş Genel





Lütfen site ile ilgili talep ve eleştirilerinizi turkiye@satranc.web.tr mail adresine bildirin.